AÖL sınavları ne zaman? (AÖL) sınav takvimi MEB 2018 - 2019 Açık Öğretim Lisesi

Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman yapılacak?

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Bu sorunun cevabını araştıran öğrencilerin cevabı MEB tarafından giderildi. MEB, (AÖL) sınav takviminde sınav tarihlerini açıkladı. İşte MEB 2018 - 2019 Açık Öğretim Lisesi

AÖL okuyucuları tarafından merakla beklenen 1. dönem ilk sınav tarihi ne zaman? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav takviminde 1. dönem ilk sınav tarihleri belli oldu. İşte MEB 2018 - 2019 Açık Öğretim Lisesi
AÖL SINAVLARI NE ZAMAN?
Açık Öğretim Lisesi'nden yapılan açıklamada 1. dönem sınavlarının 8-9 Aralık'ta gerçekleştirileceği belirtildi. AÖL'ün yaptığı açıklama şöyle:
"Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve kayıt yenileme iş ve işlemleri tamamlanmıştır. Ancak öğrencilerimizin 8-9 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan sınava sorunsuz bir şekilde girebilmeleri için Müdürlüğümüzce Açık Öğretim Lisesi Sistemine aktarılan dersleri ve bu derslere ait notların kontrolleri devam etmektedir.

Yukarıda belirtilen nedenle öğrencilerimizin 05.11.2018 tarihinden sonra, 8-9 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan sınav için seçtiği dersleri kontrol etmeleri gerekmektedir.
Öğrencilerimize önemle duyurulur."
AÖL DİPLOMALARI HALK EĞİTİM MERKEZLERİ'NDE
2017-3 döneminde mezun olan öğrencilerimizin diplomalarının basımı tamamlanmış olup Koordinatör Halk Eğitim Merkezleri'ne gönderildi. Koordinatör Halk Eğitim Merkezleri'nin teslim tutanaklarını, kargoyu teslim alır almaz Müdürlüğe göndermesi gerekiyor.

*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski