iPhone X satışa çıktı!

Beklenen gün geldi çattı ve iPhone X sonunda satışa sunuldu. Apple hayranları Apple Store‘ların önünde uzun kuyruklar oluşturdular.

iPhone X satışa çıktı!

Apple’ın onuncu yıla özel olarak hazırladığı, fiyatı ile de özel olan telefonu iPhone X, bugün itibari ile birçok ülkede satışa çıktı. Yeni iPhone’u satın alan müşteriler sosyal medyadan mutluluklarını paylaşmaya başladılar.27 Ekim Cuma gününden itibaren ön siparişe açılan yeni iPhone’u şu anda Apple Store’dan satın almak mümkün. Stok hakkında henüz bilgi olmamasına rağmen Apple hayranları mağazaların önünde kuyruk oluşturdular.

Üretim sürecinde yaşanan tedarik sorunlarından dolayı ilk günlerde yaşanan sıkıntı yavaş yavaş çözülmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Apple’ın online mağazasından yeni iPhone’u satın almak isteyen müşterilere 5-6 haftalık teslimat süreleri verilirken şu anda bu süre 3-4 haftaya düşmüş durumda.

Apple’ın yeni amiral gemisi, Gümüş ve Uzay Grisi renkleri, 64 ve 256 GB depolama alanı seçenekleri ile satışa çıkarken, başlangıç fiyatı 999 dolar olarak belirlendi. Yeni iPhone’un ülkemizde 6099 TL fiyatla satışa çıkacağı açıklandı. Ön sipariş ve satışa çıkış tarihi ile ilgili ise henüz bilgi yok.

shiftdelete.net

*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski