İnsanların Uçmasını Sağlayan JetPack'ler Önümüzdeki Yıl Satışa Çıkıyor

İnsanların Uçmasını Sağlayan JetPack'ler Önümüzdeki Yıl Satışa Çıkıyor

GTA San Andreas oynarken muhtemelen "ROCKETMAN" hilesiyle JetPack almış ve bu JetPack gerçek olsaydı nasıl olurdu diye düşünmüşsünüzdür şimdi ise bu hayal 250.000 dolara gerçek oluyor.   

İLK BAHARDA SATIŞTA
Daha önceden JetPack'lerin prototipleri bulunurken ve böyle bir cihazı üretmek çok maliyetli bir durumken Avusturalyalı JetPack Aviation isimli firma, bu teknoloji harikası ürünleri seri üretime geçiriyor.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre seri üretimine yakında başlanacak ve testleri tamamlanan JetPack'ler, 2017 yılının ilkbahar mevsimi itibariyle satışa sunulacak. Bu cihazı satın almak isteyen kişiler ciddi bir eğitime alınacak ve eğitim sonucunda JetPack kullanım izni alarak keyifle uçabilecek.

NE KADAR YÜKSEĞE ÇIKABİLİR

JetPack'ler her ne kadar olağanüstü bir teknoloji harikası olarak görünse de onların da bir sınırı var. JetPack Aviation firmasının 250.000 dolardan satışa sunacağı JetPack modeli 305 metre yüksekliğe kadar çıkabiliyor ve 10 dakika boyunca havada kalıyor. Ancak bu durum ortam koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor.

*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski