Samsung, Gear 360'ın yeni sürümünü tanıttı!

Samsung'un isminden de anlaşılabileceği üzere 360 derecelik kayıt yapabilen kamerası Gear 360 da yenilendi. İşte Samsung'un yeni harikası hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Geçtiğimiz yıl 360 derecelik video kaydı yapabilen Gear 360 adlı kamerasını tanıtmasının ardından Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın tanıtılacağı etkinlikte Gear 360'ın yeni sürümünü de duyurdu.

Yeni Gear 360 ile 4K video kaydı!

Öncelikle Samsung'un etkinlik sırasında Gear 360'ın fiyatlandırması ya da piyasaya çıkış tarihi hakkında hiçbir detay vermediğini belirtelim. Yeni Gear 360'ın en büyük özelliği ise 4K video kaydı yapabilmesi ve canlı yayın yapabilme desteği vermesi.

Bunun dışında tasarımında da bir yeniliğe gidildi ve daha önceki sürümle birlikte gelen tripod artık ortadan kaldırıldı. Bunun yerine kullanıcıların direkt olarak elleriyle tutabilecekleri ve üzerinde çeşitli düğmeler bulunan bir sap ile tümleşik durumda. Cihazın boyutları da bir önceki sürümüne göre oldukça küçültülmüş ve bu şekilde içerik üreticilerinin daha rahat kullanabilmesi hedeflenmiş.

Samsung'un yeni 360 derecelik kamerası Gear 360 hakkında şimdilik elimize ulaşan bilgiler bunlar. Cihazın çıkış tarihi ve fiyatı belli olduğunda sizlere iletiyor olacağımızı belirtelim. Fiyat konusunda da bir önceki sürüm gibi 350 Dolar seviyesinde bir fiyat beklendiğinin de altını çizelim.

KAYNAK: ShiftDelete.Net

*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski