WhatsApp'a yararlı yeni bir özellik geliyor!

Dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcısı bulunan popüler mobil iletişim uygulaması WhatsApp, birçok kişinin beklediği yararlı yeni bir özelliğe kavuşuyor.

 Söz konusu iletişim ve haberleşme olduğunda günümüzde klasik telefon konuşmalarının yerini artık, internet üzerinden çalışan mobil uygulamalar almış bulunmakta. Bu mobil uygulamalar arasında şüphesiz açık ara farkla en çok kullanıcısı bulunan WhatsApp, yararlı yeni bir özelliğe kavuşmak üzere.

WhatsApp'a yararlı yeni bir özellik geliyor!

WhatsApp kullanan birçok kişinin yakından tecrübe ettiği üzere, uygulama içerisindeki sohbet veya grup listesi uzadıkça ( özellikle en son ki faaliyete göre sıralamanın değişmesinden dolayı ), aradığımız içeriği bulmamız bir hayli zorlaşabiliyor (arama özelliği bulunmasına karşın, çoğu kişinin kaydırarak içerik aramayı tercih ettiği bilinen bir gerçek).
 Durum böyle olunca WhatsApp yetkilileri yaşanan bu düzensizliği ortadan kaldırmak ve kullanıcıları daha çok rahat ettirmek adına, uygulamanın “2.17.162” kod adlı Beta sürümüyle beraber “Sohbet Pinleme” özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu.
Yani bu yeni pinleme özelliğiyle beraber kişi en çok kullandığı 3 adet sohbet penceresini, listenin en başına tutturabilecek. Böylelikle bu sohbet pencereleri aktiviteye göre aşağı sıralara kaymayacak. Son olarak, güncellemenin yakın zamanda tüm kullanıcılara ulaştırılacağını da belirtmeden geçmeyelim.

*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski