Geliyoo'ya yerli rakip Gidiyoo!

Bugün beta testlerine başlayan Geliyoo.com'a yerli rakip çıktı. Beta testlerinin ardından ortaya çıkan detaylardan sonra tepki olarak doğan, Gidiyoo.org rakibini geçebilecek mi?

10 yıllık bir çalışma sonucu, marka tarafından 10 Milyon TL'ye mal olduğu iddia edilen, yerli arama motoru yüksek bütçesi ile dikkatleri üzerine topladı.


Geliyoo.com'a yerli rakip Gidiyoo.org!

Bugün itibari ile beta testlerine başlayan Geliyoo.com'a bir saat içinde yerli rakip çıktı. 10 milyon bütçesi oldukça tartışma konusu olan Geliyoo.com bildiğiniz üzere, Google'un alt yapısını kullandığı ortaya çıkmıştı.

Çıkan sonuç, şimdilik Google alt yapısını kullanan bir platform

Google'un alt yapısını kullanan Geliyoo.com, Google'daki arama sonuçlarını otomatik olarak getiren 15 dolarlık bir yazılım kullanması, ''10 Milyon TL nereye gitti?'' sorularını akıllara getirdi.

Geliyoo.com yetkililerin bu olayın büyük bir tepki alması sonrasında yaptıkları açıklama ile beraber,  10 Milyon TL'nin Geliyoo.com üzerinden geliştirdikleri özel bir yazılım üzerinde harcandığını belirttiler.

Geliyoo.com'a bir saat içinde yerli bir rakip çıkmasının ardından sıcak dakikalar yaşanmakta. Yaşanan bu olaylara tepkisini koyan Gidiyoo.org rakibine yaptığı gönderme ile gündeme oturdu.

 Rakibi Geliyoo.com'a göndermede bulunan Gidiyoo.org, ''Bu yerli arama motorunu 1 saat içinde 60 liraya yaptık. Peki 10 yılda harcanan 10 milyon TL nereye gidiyoo?'' mottosuyla sosyal medyada oldukça ses getirdi.*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski